Jdi na obsah Jdi na menu

Tokio Hotel - Podpoř prodej DVD a vyhraj !!!

7. 7. 2010

Podpoř prodej DVD a vyhraj!

Také se již nemůžete dočkat nového live DVD a CD Tokio Hotel pořízených na nezapomenutelné Humanoid City Tour? Chcete mít tyto kousky ve své TH sbírce? Chystáte si je koupit? Pokud ano, rozklikněte si celý článek a přečtěte si více o fan-akci, jak můžete podpořit prodej a propagaci nového DVD a CD v České republice a vyhrát tak zajímavé ceny!Turné je již za námi, a společně se nám podařilo po několika letech snažení, aby se kapela během něj konečně vrátila do České republiky. Nyní nás čeká nejspíš opět dlouhá pauza čekání, a tu můžeme opět společně využít k tomu, abychom ukázali, že tu kluky chceme zpátky a že i když jsme malá země, dokážeme velké věci. Za posledních pár let jsme toho spolu hodně zažili, ale to, co kapelu táhne do země nejsou jen věrní fanoušci a jejich fan-akce, ale hlavně prodejnost v dané zemi.Proto pojďme společně ukázat, že tu stále jsme, podporujeme kapelu a chceme ji tu. Na platinu to možná nedotáhnem, ale třeba se nám podaří nějaké pěkné vysoké číslo.Úkol je jasný.

Objednávejte si DVD a CD z ČESKÉ REPUBLIKY!

Když si produkt objednáte ze zahraničí, zvyšujete sice prodejnost, ale ne u nás. Pokud chceme kapele ukázat, že se tu dobře prodávají, musíme nakupovat z českých obchodů.To ale není vše! Humanoid City Tour byla nezapomunetelná podíváná, která by se určitě líbila i fanouškům, kteří si kapelu jen tak poslechnou v rádiu nebo si o nich čas od času něco přečtou v časopise. K těmto lidem se ale často nedostanou všechny novinky, a spousta lidí se tak ani nedozví že Tokio Hotel právě vydali nové DVD a live CD.


Proč tedy neudělat reklamu? Vytiskněte si letáčky, které jsme zde pro vás připravili a vylepte je kdekoli můžete. Máte k dispozici jak černobílé, tak barevné. Našim úkolem je předat tuto informaci lidem, kteří novinky o TH pravidelně nesledují.Nezapomeňte se vyfotit "v akci"! Pořiďte fotografie, kde všude jste letáčky vylepili...na ty, kteří vymyslí nejšílenější nebo nejoriginálnější místa nebo vylepí nejvíce letáčků, čeká samozřejmě velké překvapení!! Své fotografie zasílejte na thnachtschechien@email.czPokud chcete pomoct, kopírujte tento článek na své blogy a šiřte tuto akci mezi ostatní.


Ready, Set, Go! Hurá do akce!! 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář